Geleceğin antikaları yaşam alanlarında! Heykelsi formlar, parlak yüzeyler, şık, vurgulu, fark yaratan tasarımlar modern evlere sızıyor. ‘Lüks’ artık sadece sofistike yaşamın vazgeçilmezi değil yeni karakteriyle şehirli, modern evlerin de tercihi. Nasıl mı? Fazlalıklardan arınmış, ulaşılabilir, uyumlu stili ve yenilikçi duruşuyla! Dekorasyonda cesur senaryolar nasıl yaratılır merak ediyorsan, cevabı Yeni Lüks Koleksiyonu’nda. Büyük Resimde Denge Yeni […]

Cesur ve Güzel: Yeni Lüks

Geleceğin antikaları yaşam alanlarında! Heykelsi formlar, parlak yüzeyler, şık, vurgulu, fark yaratan tasarımlar modern evlere sızıyor. ‘Lüks’ artık sadece sofistike yaşamın vazgeçilmezi değil yeni karakteriyle şehirli, modern evlerin de tercihi. Nasıl mı? Fazlalıklardan arınmış, ulaşılabilir, uyumlu stili ve yenilikçi duruşuyla! Dekorasyonda cesur senaryolar nasıl yaratılır merak ediyorsan, cevabı Yeni Lüks Koleksiyonu’nda.

Büyük Resimde Denge

Yeni Lüks Koleksiyonu’ndaki tüm stil kuralları denge üzerine kurulu! Işıltılı, iddialı ve cüretkar birkaç dokunuş, sade ayrıntılar ve doygun renklerle dengeleniyor. Hayal edelim; kapitoneli döşemesiyle dikkat çeken bir koltuk, düz kollar ve konik ahşap ayaklarla tamamlanıyor.  Geleneksel, gri köşe koltuk, pirinç ayaklı bir sehpa, heykelsi lambader ve mermer aksesuarlarla kimlik değiştiriyor. Yemek odasında ahşabın ağır, sıcak tonları gold detaylarla ışıltılı, metal ayaklarla güçlü ve iddialı; yatak odasında gardıroplar cam kapaklar ve ışık sistemleriyle göz alıyor.

 

Renk Şifreleri

Yeni Lüks Koleksiyonu’nun ilham kaynağı değerli taşlar! Her biri mücevher gibi paçalar için zümrüt yeşili, safir mavisi, altın sarısı gibi tonlar öne çıkıyor. Renk paletinin süslü tonları; nar çiçeği ve tarçın, ihtişamlı mor, parlak kırmızı. Tamamlayıcı tonlar, siyah, antrasit ve taş renkleri…

İşin Sırrı Materyaller

Bir koltuğun tarzını değiştirmenin en kolay yolu kumaşlar…  Düz hatlı, konforlu koltuklar; kadife, şönil, nubuk gibi güçlü dokularla bambaşka bir havaya bürünüyor. Aynı şekilde, ahşap grubundan tasarımlar da altın sarısı detaylarla zenginleşiyor. Kısacası Yeni Lüks Koleksiyonu’nu iddialı yapan en önemli stil kodu; doğal, değerli ve uzun ömürlü malzemeler. Koyu renk doğal ahşap, ceviz kaplama, mermer, pirinç, altın sarısı metal, deri görünümlü nubuk ve kadife seviyorsan, Yeni Lüks tam senin kalemin demektir!

Desen Dersi: Egzotik ve Floral

Doğayı çağrıştıran desenler, iri yapraklar, çiçekler, kuş motifleri; dekoratif objelerde, tablolarda ve duvar kağıtlarında karşımıza çıkıyor. Dekorasyonu canlandıran ve göz kamaştırıcı bir etki yaratan bu desenler, yüksek enerjileri ve maksimalist tavırlarıyla Yeni Lüks’ün olmazsa olmazı!

Sanat Eseri Gibi Dekoratifler

Her biri kendi başına iddialı ve gösterişli parçalar, tamamlayıcı olmaktan öte Yeni Lüks’ün mihenk taşları. Heykeller, büyük mermer dekoratifler, büstler, zarif gold objeler, püsküller ve payetlerle süslü kırlentler, sanat eseri gibi aydınlatmalar olmadan Yeni Lüks asla düşünülemez!

Lüks, ulaşılabilir ve konforlu olduğunda güzel! Sen de vakit kaybetmeden Yeni Lüks’ü keşfet!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked

Sarya Home'u Instagram'dan Takip Edin

@saryahome